Jel İlaçlama | 7/24 İletişim: 0 506 158 4571 |
Hamam böcekleri üzerinde çok etkili olan tüp içerisinde jel kıvamında böcek ilacıdır. Jel ilaçlama da kullanılan tüp içerisindeki bu jel ilaç hamam böcekleri tarafından lezzetli bir besin maddesi olarak algılandığı için çok etkili bir böcek ilaçlamadır. Bu ilaç sadece hamam böceklerine etki etmektedir diğer haşerelerde sonuç alınamaz.

Jel İlaçlama Etkisi Nasıl Olur?

Jel ilaçlamanın çok etkili olmasının nedeni bu zehri besin zanneden böceğin hemen ölmeyip yuvasına döndüğünde ölmesinin gerçekleşmesinin ardından ölen hamam böceğini diğer hamam böceklerinin yemesiyle neticelenir. Böylelikle ilaç yuvalarına kadar hamam böceğinin kendisi tarafından taşınmış olmaktadır.

Jel İlaçlama Nasıl Yapılır Ve Hangi Bölgelere Uygulanır?

Hamam böceklerinin yuvalarının olması ihtimalinin olduğu yerlere veya yuvalarına yakın yerlere jel tüplerinden jel damlatılır. İlaçlama böcek türlerine göre yuvalarının nerelerde olacağı konusuna hakim profesyonel, işinde uzman bir ilaçlama ekibi tarafından yapması gereken bir işlemdir. Yuvaların bir tanesinin bile fark edilmemesi durumunda kısa süre içeride mekanın ilaçlamadan önceki hale dönmesi söz konusudur. Uzman ilaçlama ekibi jel ilaçlama nasıl yapılır ve hangi bölgelere uygulanır çok iyi bilmelidir.

Jel İlaçlama Fiyatları

Piyasada çok sayıda marka ve çok değişik kalitelerde jel böcek ilaçları bulunmaktadır. Bu fiyatı etkilen ana faktör olmaktadır. jel ilaçlama fiyatları diğer ilaçlama tekniklerinden biraz yüksek olsa da bizlere daha uzun süreli çok daha etkili bir çözüm olmaktadır.